PRZEPROWADZKA MIĘDZYNARODOWA

SPECJALNE ZABEZPIECZENIE

Przeprowadzki międzynarodowe od strony technicznej wyglądają bardzo podobnie do przeprowadzek lokalnych. Główną różnicą jest tutaj odległość na jaką należy przewieźć dobytek klienta. Z większą odległością wiąże się też konieczność lepszego zabezpieczenia mebli i sprzętów. Stąd podczas pakowania wykorzystywane są specjalne materiały zabezpieczające w postaci kartonów, folii bąbelkowej czy wysokiej jakości folie ochronne do mebli.

PRZEPROWADZKA KOMPLEKSOWA

K1 ZADBA O WSZYSTKO!

Wszystkie czynności przejmuje firma, łącznie z zapakowaniem zawartości mieszkania do kartonów. Tu konieczne jest ustalenie ilości pojemników, kartonów oraz ilości pracowników potrzebnych do przeprowadzki. Chętnie przyjedziemy i ustalimy wspólnie z Państwem szczegóły i zakres prac, bezpłatnie i niezobowiązująco lub pomożemy Państwu ustalić szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. Na życzenie Klienta montujemy i demontujemy również sprzęt AGD, meble, lampy i karnisze, należy jednak wspomnieć o tym przy robieniu wyceny.

Transport mebli

ETAP 1


Konsultacja naszego przedstawiciela w celu szczegółowego zaplanowania przeprowadzki.

Podczas konsultacji wskazany przez firmę pracownik ustala z klientem wszelkie szczegóły dotyczące pakowania, transportu i rozpakowywania mebli i sprzętów domowych. Podczas rozmowy ustalony zostaje również sposób zabezpieczania poszczególnych przedmiotów, które będą transportowane oraz termin wykonania prac związanych z przeprowadzką.


ETAP 2


Wycena usługi

Po ustaleniu wszystkich najważniejszych punktów dotyczących przeprowadzki zostaje dokonana wycena całościowa usługi. Na koszt przeprowadzki składają się takie czynniki jak: odległość, na jaką będzie przewożony dobytek klienta, ilość mebli i sprzętów do przewiezienia, rodzaj transportowanych sprzętów, rodzaj zabezpieczenia sprzętów. Niekiedy pojawiają się także dodatkowe koszty związane np. z koniecznością wniesienia lub zniesienia mebli i sprzętów do/ z mieszkania na piętrze czy konieczność zastosowania dodatkowego sprzętu np. podnośników.


ETAP 3


Pomoc przy wypełnieniu niezbędnych przy transporcie międzynarodowym dokumentów

Podejmując decyzję o przeprowadzce za granicę należy pamiętać, że każde z państw posiada własne uregulowania prawne dotyczące transportu towarów. Tym samym często okazuje się, że na wwiezienie lub wywiezienie niektórych przedmiotów trzeba mieć zgodę władz. Ponadto transport niektórych przedmiotów może wymagać dokonania dodatkowych opłat np. w postaci cła. Stąd też już podczas planowania przeprowadzki dobrze jest dokładnie zorientować się w procedurach administracyjnych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się przeprowadzkami międzynarodowymi i chętnie pomagamy klientom w wypełnianiu dokumentów oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z przewozem dobytku poza granice Polski.


Transport mebli

ETAP 4


Pakowanie, demontaż i specjalistyczne zabezpieczenie mebli i sprzętu

Na życzenie klienta nasi pracownicy pomagają w przygotowaniu mebli i sprzętu do transportu. W zależności od wcześniejszych ustaleń możliwe jest także zabezpieczenie ładunku w wybrany przez klienta sposób np. z wykorzystaniem folii bąbelkowej lub kartonowych pudeł lub specjalnej folii do mebli.


ETAP 5


Transport ładunku

Transport obejmuje bezpieczny przewóz mebli i sprzętów załadowanych do przygotowanych do tego celu pojazdów.


Przeprowadzka na ostatnią chwilę

ETAP 6


Wypakowanie i montaż mebli w miejscu docelowym

Ostatnim etapem przeprowadzki jest wypakowanie mebli i sprzętów w miejscu docelowym. Nasi pracownicy pomagają wnieść cały sprzęt oraz meble do mieszkania, a także na życzenie klienta montują je w miejscu docelowym.


PRZEPROWADZKA STANDARD

KIEROWCA, AUTO, USTALONA ILOŚĆ PRACOWNIKÓW

Państwo sami pakują zawartość mienia do kartonów, pojemników. My zabezpieczamy meble, wynosimy i wnosimy pakunki i meble oraz ustawiamy w miejscach docelowych.

PRZEPROWADZKA MINIMUM

EKONOMICZNA

Kierowca + odpowiedni samochód - Sami Państwo pakujecie i wnosicie swój dobytek, kierowca zabezpiecza, układa rzeczy na aucie, służy swoim doświadczeniem.

Przeprowadzka międzynarodowa to skomplikowane zadanie, niemniej jednak dzięki naszej firmie może się ona okazać całkiem prosta. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie oraz doradzą w kwestii każdej przeprowadzki. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Kraje do których realizujemy przeprowadzki międzynarodowe

Możemy przewieźć rzeczy klienta do każdego państwa Unii Europejskiej, a także poza granice strefy Schengen.

• Anglia • Niemcy • Holandia • Francja • Belgia • Włochy • Szwecja • Norwegia • Dania • Hiszpania • Szwajcaria • Austria • Czechy • Finlandia • Luksemburg • Portugalia • Słowacja •

GÓRA