SKRZYNIE TRANSPORTOWE

     Mienie naszych Klientów przechowujemy w bezpiecznych skrzyniach magazynowych. Skrzynie wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają ochronę mienia niezależnie od okresu przechowywania przed zabrudzeniem rzeczy. Każda skrzynia wyposażona jest w listę mienia, którą zawiera. W przypadku przesyłek międzynarodowych towar może zostać wysłany zagranicę w skrzyni magazynowej bez przeładowywania. Wszystkie skrzynie wyposażone są w zamknięcie z bezpieczną plombą.

Jedna skrzynia pomieści 7m3 Twojego dobytku

Dzięki dobranym materiałom oraz przemyślanej konstrukcji, skrzynie mogą być sztaplowane.

Skrzynie modułowe dostarczamy zdemontowane, złożenie ich zajmuje nie więcej niż 5 min bez narzędzi.

Każde opakowanie budujemy pod wymagania transportowanego ładunku, uwzględniając wszelkie czynniki.

Skrzynie można bardzo łatwo i bezpiecznie załadować lub rozładować używając wózka widłowego.

PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA SKRZYŃ

Trzy proste kroki

Przy skrzyniach przeznaczonych do transportu ładunków nietypowych, gabarytowych, specjalistycznych rozpoczynamy pracę od zapoznania się ze specyfikacją ładunku, jego wagą, wymiarami, środkiem ciężkości itp., a także analizujemy sposób załadunku i rozładunku obładowanej skrzyni, z uwzględnieniem środka transportu.

Produkcja skrzyń drewnianych, palet specjalnych, skrzyń ażurowych następuje po akceptacji przez Zleceniodawcę projektu lub/i warunków produkcji. Czas realizacji zależny jest od nakładu oraz stopnia skomplikowania i waha się od 2 do 7 dni roboczych. Szczegóły ustalamy wspólnie z Klientem.

Wszystkie dostawy produktów realizujemy własnym transportem. Oczywiście można także odebrać produkty we własnym zakresie, bezpośrednio z zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w północno-wschodniej Wielkopolsce. Dostarczamy także produkty poza granice kraju.

GÓRA